Inžinier technického rozvoja - zameranie: Kompresory

Hľadáme kolegu, pre ktorého budú výzvou rôzne technické zadania a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Job Location
Plavecký Štvrtok
Job Contract
Plný úväzok
Job start date
Dohodou
Job salary
1 440 €

Priemerná mesačná mzda od 1 440 € (základná mesačná mzda od 1 200 € + VZM 20 %). Na finálnej sume sa dohodneme. Rozhodujúce budú vaše skúsenosti.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

  • Príprava technických podkladov pre nové projekty pre zvyšovanie technickej úrovne, bezpečnosti a spoľahlivosti strojných zariadení
  • Tvorba technickej špecifikácie pre obstarávanie strojných zariadení vrátane následného vyhodnocovania ponúk
  • Vypracovávanie, prípadné zabezpečovanie odborných posudkov a expertíznej činnosti na kompresory, plynové a strojné zariadenia
  • Tvorba technických postupov pre modernizáciu, opravy a údržbu strojných zariadení s použitím moderných diagnostických metód a ich aplikácia pri údržbe
  • Navrhovanie optimalizácie prevádzky strojných zariadení s cieľom ich efektívneho využívania

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie - Vysokoškolské vzdelanie - 2. stupňa

Zameranie - Technické

Ďalšie požiadavky:

  • Minimálne 3 roky odbornej praxe
  • Znalosť AJ na komunikatívnej úrovni
  • Ovládanie práce s PC (Excel, Word, Powerpoint, Internet)
  • Vodičské oprávnenie skupina B
  • Analytické schopnosti, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť
  • Flexibilnosť, samostatnosť, komunikatívnosť, schopnosť pracovať v tím
  • Znalosť príslušnej legislatívy (banskej, energetickej a pod.) - výhodou

Informácia pre kandidáta

V prípade, ak Vás inzerovaná profesia zaujala, svoju žiadosť s profesijným životopisom zašlite:

elektronicky na e-mail: kariera@nafta.sk
poštou na adrese: NAFTA a.s., oddelenie ĽZ, Votrubova 1, P.O.BOX 815 05, 815 05 Bratislava 1

Tešíme sa na stretnutie s Vami.