Ložiskový inžinier

Hľadáme kolegu/kolegyňu, do oblasti ložiskového inžinierstva, pre ktorého budú výzvou rôzne technické zadania, a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Job Location
Plavecký Štvrtok
Job Contract
Plný úväzok
Job start date
Dohodou
Job salary
1 440 €

Priemerná mesačná mzda od 1 440 € (základná mesačná mzda od 1 200 € + VZM 20 %). Na finálnej sume sa dohodneme. Rozhodujúce budú vaše skúsenosti.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

  • Spracovanie, aktualizácia a archivácia geologickej dokumentácie o ložisku a technologickej dokumentácie
  • Návrh optimálneho využitia ložiska a technologického zariadenia
  • Vypracovávanie geologických podkladov pre uskladňovanie zemného plynu v PZZP
  • Spracovanie geologických podkladov pre rozvoj uskladňovania zemného plynu
  • Vypracovanie návrhov hydrodynamických výskumov sond a analýza výsledkov v spolupráci s interpretátorom well-testingu
  • Sledovanie priebehu vŕtania vrtov a operatívne zasahovanie do vrtného procesu, spolupráca pri stanovení postupu záverečných prác na vrte
  • Participácia na medzinárodných projektoch vo východnej, južnej a západnej Európe

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie - Vysokoškolské vzdelanie min. 2. stupňa

Zameranie - Ložisková geológia, inžinierska geológia

Ďalšie požiadavky:

  • Minimálne 3 roky odbornej praxe
  • Znalosť AJ na komunikatívnej úrovni
  • Ovládanie práce s PC (Excel - expert, znalosť programovania)
  • Vodičské oprávnenie skupina B
  • Analytické schopnosti, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť
  • Flexibilnosť, samostatnosť, komunikatívnosť, organizačné schopnosti
  • Znalosť príslušnej legislatívy (banskej, energetickej a pod.)

Informácia pre kandidáta

V prípade, ak Vás inzerovaná profesia zaujala, svoju žiadosť s profesijným životopisom zašlite:

elektronicky na e-mail: kariera@nafta.sk
poštou na adrese: NAFTA a.s., oddelenie ĽZ, Votrubova 1, P.O.BOX 815 05, 815 05 Bratislava 1

Tešíme sa na stretnutie s Vami.