Zvyšujeme naše kapacity
Prijímame profesionálov do našich kruhov
Kariéra Kariéra

Revízny technik elektrických zariadení

Popis pozície

Hľadáme revízneho technika so vzťahom k detailnej kontrole elektrických zariadení, pre ktorého budú výzvou rôzne technické zadania a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu na pozícii revízny technik v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Lokalita

Plavecký Štvrtok

Pracovný pomer

Plný úväzok

Termín nástupu

Dohodou

Ponúkaná mzda

1 620 EUR
Priemerná mesačná mzda od 1 620 EUR. Základná mesačná mzda od 1 350 EUR + variabilná zložka mzdy 20%. Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Vykonávanie revízií, odborných prehliadok a skúšok, testov a funkčných skúšok na EZ
Spracovávanie správ o revíziách/odborných prehliadkach a skúškach v zmysle platnej legislatívy
Predkladanie návrhov na odstránenie nedostatkov
Kontrola projektovej dokumentácie so skutočným stavom
Posudzovanie projektovej dokumentácie stavieb a technologických celkov
Sledovanie aktuálnej legislatívy a noriem a ich aplikácia na podmienky spoločnosti
Spolupráca pri návrhu a zostavovaní plánov revízií
Výkon ostatných činností podľa pokynov nadriadeného zamestnanca s ohľadom na naplnenie cieľov spoločnosti.

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

Stredoškolské s maturitou / Vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Elektrotechnické

Ďalšie požiadavky

Prax v priemysle v oblasti EZ min.:
8 rokov pre vzdelanie stredoškolské s maturitou
4 roky pre vzdelanie vysokoškolské
Osvedčenie revízny technik vyhradeného technického zariadenia elektrického podľa § 24 Vyhlášky č. 508/2009 Zb. pre skupiny E1 alebo E2 a objekty B
Osvedčenie na vykonávanie revízií a skúšok EZ podľa § 8a Zákona č. 51/1988 Zb. pre objekty skupiny E1 alebo E2 a objekty C5, výhodou
Znalosť platných predpisov a noriem v oblasti EZ
Spracované pracovné postupy na výkon odborných prehliadok a skúšok
Znalosť anglického jazyka: základy - výhodou
Ovládanie práce s PC (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
Manuálna zručnosť, technické myslenie
Aktívny prístup k riešeniu problémov
Flexibilita, samostatnosť, komunikatívnosť

Výhody a benefity

V spoločnosti NAFTA nám na našich zamestnancoch záleží, preto sa snažíme poskytované výhody a benefity prispôsobiť ich potrebám.

Vzdelávanie a rozvoj

Odbornosť a rozsiahle know-how je našou najlepšou vizitkou. Preto radi uvidíme tvoj osobnostný a profesionálny rast cez rôzne druhy školení a programov.

Zaujala vás ponuka?

V prípade, ak Vás inzerovaná profesia zaujala, svoju žiadosť s profesijným životopisom zašlite mailom alebo poštou.
Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Elektronicky:
kariera@nafta.sk
Poštou:
na adresu:
NAFTA a.s., oddelenie ĽZ, Votrubova 1,
P.O.BOX 815 05, Bratislava 1

Výberový proces

  1. Selekcia životopisov
    Váš motivačný list a životopis sú prvým kontaktom s Vami. Ak budete spĺňať kľúčové požiadavky, zavoláme Vám a pozveme Vás na osobné stretnutie, na ktorom si vzájomne vymeníme informácie, ktoré nás budú zaujímať.
  2. Stretnutia s uchádzačmi
    Na prvom stretnutí sa porozprávate so zástupcom ľudských zdrojov, a ak je to možné, i s potenciálnym nadriadeným. Jeho súčasťou môže byť v závislosti od obsadzovanej pozície testovanie (odborné, jazykové, riešenie modelových situácií). Pri niektorých špecifických a manažérskych pozíciách organizujeme tzv. assessment centrum (jednodňové skupinové výberové konanie, na ktorom uchádzači riešia individuálne a kolektívne úlohy).
  3. Výsledok výberového konania
    O výsledku výberového konania všetkých uchádzačov informujeme písomne alebo telefonicky. Môže sa stať, že pre rôzne pracovné povinnosti trvá výber dlhšie, ako by sme sami chceli. Avšak určite odpovieme každému, kto prejavil záujem o prácu u nás.