Servisný mechanik kompresorov

Hľadáme kolegu, pre ktorého budú výzvou rôzne technické zadania a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Job Location
Plavecký Štvrtok
Job Contract
Plný úväzok
Job start date
Dohodou
Job salary
960 €

Priemerná mesačná mzda od 960 € (základná mesačná mzda od 800 € + VZM 20 %). Na finálnej sume sa dohodneme. Rozhodujúce budú vaše skúsenosti.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

  • Vykonávanie obsluhy kompresorových jednotiek a ostatných zariadení v zmysle prevádzkových a bezpečnostných predpisov, technologických postupov a pokynov z operatívneho alebo dispečerského riadenia
  • Vykonávať operatívnu a korektívnu údržbu kompresorových jednotiek
  • Vyhodnotenie manipulácie so zariadením a odovzdávanie informácie o výsledku manipulácie zariadenia do požadovaného stavu
  • Vyhodnotenie disponibility zariadení v prevádzke
  • Kontrola zariadení a vypracovanie záznamu o výsledku kontroly v prevádzkovej dokumentácii, zber a záznam dát o prevádzke a poruchách zariadenia

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie - Stredoškolské vzdelanie

Zameranie - Technické - Elektro

Ďalšie požiadavky:

  • Vodičské oprávnenie skupina B
  • Ovládanie prác na PC
  • Skúsenosti s plynovými spaľovacími motormi - výhodou
  • Osvedčenie na obsluhu a údržbu turbokompresorov - výhodou
  • Flexibilnosť, samostatnosť, komunikatívnosť

Informácia pre kandidáta

V prípade, ak Vás inzerovaná profesia zaujala, svoju žiadosť s profesijným životopisom zašlite:

elektronicky na e-mail: kariera@nafta.sk
poštou na adrese: NAFTA a.s., oddelenie ĽZ, Votrubova 1, P.O.BOX 815 05, 815 05 Bratislava 1

Tešíme sa na stretnutie s Vami.