Špecialista informačnej bezpečnosti - senior

Hľadáme kolegu/kolegyňu, pre ktorého bude výzvou riešenie otázok informačnej bezpečnosti a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky. NAFTA a.s. je spoločnosť so 105 ročnou históriou v segmente Oil and Gas a patrí medzi popredných európskych hráčov v oblasti podzemného skladovania plynu.

Job Location
Bratislava
Job Contract
Plný úväzok
Job start date
Dohodou
Job salary
2 060 EUR

Priemerná mesačná mzda od 2 060 EUR. Základná mesačná mzda od 1 585 EUR a variabilná zložka mzdy 475 EUR (30 %). Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

  • Tvorba návrhov a koncepcií rozvoja bezpečnosti informačných systémov v spoločnosti
  • Návrh a implementácia opatrení na zabezpečenie bezpečnosti IT infraštruktúry spoločnosti
  • Monitorovanie prevádzky, analýza zraniteľnosti
  • Zabezpečovanie prevádzky a konfigurácie bezpečnostných systémov
  • Identifikovanie a vyhodnocovanie bezpečnostných  rizík, hrozieb a prienikov. Vykonávanie opatrení na ich odstránenie
  • Poskytovanie poradenstva v oblasti zabezpečenia informačných technológií
  • Sledovanie a implementácia legislatívy a platných noriem v tejto oblasti
  • Vedenie príslušnej dokumentácie v oblasti informačnej bezpečnosti v súlade s legislatívou a štandardami

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie - Vysokoškolské vzdelanie technického smeru

Zameranie - Informačné technológie

Ďalšie požiadavky:

Minimálne 3 ročná prax. Skúsenosti z oblasti informačnej bezpečnosti, IT infraštruktúry a networkingu

  • Skúsenosti s monitoringom bezpečnosti (SIEM) a prevenciou úniku dát (DLP), znalosť IDS/IPS, znalosť ochrany proti vírusom a filtrovania obsahu
  • Orientácia v oblasti šifrovania a PKI
  • Znalosť štandardných protokolov TCP/IP
  • Windows Server – zabezpečenie – základy
  • Prehľad v legislatíve a bezpečnostných štandardoch súvisiacich s informačnou bezpečnosťou (Zákon o kybernetickej bezpečnosti, GDPR, ISO2700x)
  • Vlastníctvo certifikátov v oblasti bezpečnosti – výhodou
  • Znalosť anglického jazyka (úroveň B2 – schopnosť komunikovať)
  • Vyžadujeme samostatnosť, flexibilitu a záujem uchádzača o nové technológie
  • Uvítame nekonfliktnú a komunikatívnu osobnosť
  • Vodičský preukaz skupina B

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
    - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
    - príspevok na dopravu do zamestnania
    - príspevok na regeneráciu pracovnej sily
    - sociálne výpomoci
    - príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
    - zamestnanecké pôžičky
    - príspevky na materské školy/školy
    - školné pre deti zamestnancov
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce z domu - "Home office"
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Prehľad ponúkaných výhod a benefitov pre zamestnancov

Informácia pre kandidáta

V prípade, ak Vás inzerovaná profesia zaujala, svoju žiadosť s profesijným životopisom zašlite:

elektronicky na e-mail: kariera@nafta.sk
poštou na adrese: NAFTA a.s., oddelenie ĽZ, Votrubova 1, P.O.BOX 815 05, 815 05 Bratislava 1

Tešíme sa na stretnutie s Vami.