Špecialista ľudských zdrojov - senior - oblasť odmeňovania a benefitov

Hľadáme kolegyňu/kolegu, pre ktorú bude výzvou zaujímavá práca v oblasti riadenia ľudských zdrojov, a ktorá vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky. NAFTA a.s. je spoločnosť so 105 ročnou históriou v segmente Oil and Gas a patrí medzi popredných európskych hráčov v oblasti podzemného skladovania plynu.

Job Location
Plavecký Štvrtok
Job Contract
Plný úväzok
Job start date
Dohodou
Job salary
1 500 EUR*

Priemerná mesačná mzda od 1 500 EUR. Základná mesačná mzda od 1 250 EUR a variabilná zložka mzdy 250 EUR (20 %). Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

  • Spracovanie plánu osobných nákladov a vyhodnocovanie jeho čerpania
  • Spracovanie podkladov súvisiacich s tvorbou sociálneho fondu a vyhodnocovanie jeho čerpania
  • Príprava podkladov k pravidelnému hodnoteniu výkonnosti zamestnancov a spracovaniu miezd
  • Správa a výkon činností súvisiacich s agendou služobných ciest a stravovaním zamestnancov
  • Nastavenie a administrácia čerpania vybraných zamestnaneckých benefitov
  • Analýza údajov z prieskumov odmeňovania
  • Analýza a vyhodnocovanie plnenia záväzkov vyplývajúcich z kolektívnej zmluvy
  • Spracovanie štatistických výkazov v zmylse legislatívnych požiadaviek
  • Príprava pravidelných a operatívnych reportov a hodnotení údajov, KPI súvisiacich najmä s odmeňovaním zamestnancov, forecasting
  • Sledovanie legislatívnych zmien v oblasti účtovníctva, ktoré sa týkajú procesu a metodiky spracovania miezd, benefitov a cestovných náhrad

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie - vysokoškolské

Zameranie - ekonomické, humanitné

Ďalšie požiadavky:

  • Prax v oblasti na obdobnej pozícii minimálne 5 rokov
  • Znalosť legislatívy v oblasti mzdovej a personálnej administratívy, cestovných náhrad
  • Ovládanie práce s PC (SAP - podmienkou, Excel, Word)
  • Skúsenosti so spracovaním miezd - výhodou
  • Znalosť anglického jazyka - výhodou
  • Diskrétnosť
  • Systematické, štruktúrované a analytické myslenie
  • Samostatnosť
  • Komunikačné zručnosti

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
    - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
    - príspevok na dopravu do zamestnania
    - príspevok na regeneráciu pracovnej sily
    - sociálne výpomoci
    - príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
    - zamestnanecké pôžičky
    - príspevky na materské školy/školy
    - školné pre deti zamestnancov
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce z domu - "Home office"
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Prehľad ponúkaných výhod a benefitov pre zamestnancov

Informácia pre kandidáta

V prípade, ak Vás inzerovaná profesia zaujala, svoju žiadosť s profesijným životopisom zašlite:

elektronicky na e-mail: kariera@nafta.sk
poštou na adrese: NAFTA a.s., oddelenie ĽZ, Votrubova 1, P.O.BOX 815 05, 815 05 Bratislava 1

Tešíme sa na stretnutie s Vami.