NAFTA sa opäť predstaví na energetickom veľtrhu v Essene

Chcete si zabezpečiť svoju pozíciu v energetike aj v tomto dynamickom období? Bol by pre Vás výhodou centrálne umiestnený zásobník plynu s priamym napojením na Virtuálny obchodný bod v Rakúsku?

Spoločnosť NAFTA sa už po ôsmykrát zúčastní najvýznamnejšieho energetického veľtrhu v Európe E-world: Energy & Water, ktorý sa koná v dňoch 11. – 13. 2.2020 na výstavisku Messe Essen. Radi Vás privítame v našom modernom stánku 2-138 s priateľskou atmosférou. Aj tento rok nás nájdete v Hale 2.

Podrobnú mapu výstaviska môžete nájsť tu.

Pokiaľ hľadáte experta alebo obchodného zástupcu v podzemnom skladovaní zemného plynu alebo iných oblastiach nášho pôsobenia, dohodnite si stretnutie s členom nášho obchodného tímu. Naši zástupcovia Vám radi poskytnú informácie o našich flexibilných skladovacích produktoch alebo inovatívnych partnerských projektoch. V prípade záujmu o stretnutie, prosím Petru Bocmanovú, +421 907 738 675 alebo nás kontaktujte e-mailom na storage@nafta.sk.

 

NAFTA je medzinárodná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti skladovania a budovania podzemných zásobníkov zemného plynu na Slovensku a zároveň slovenským lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Spoločnosť aktívne pôsobí v krajinách strednej Európy a v súčasnosti je prítomná okrem Slovenska aj v Českej republike, Nemecku, Rakúsku a na Ukrajine. Vo viacerých krajinách prevádzkujeme podzemné zásobníky, realizujeme prieskumné činnosti a zúčastňujeme sa projektov na skladovanie energie z obnoviteľných zdrojov. S celkovou skladovacou kapacitou približne 60 TWh sme v pozícií 6. najväčšieho prevádzkovateľa zásobníkov plynu v Európe.

Veľtrh E-world: Energy & Water je popredná komunikačná platforma pre energetický priemysel v Európe. Toto podujatie organizuje Messe Essen GmbH za účelom podporiť a preskúmať nové možnosti v energetickom priemysle. Trojdňový veľtrh zahŕňa odborné diskusie a mnoho nových podnetov o najnovších trendoch v oblasti.