Naftári opäť spojili svoje sily a bežali od Tatier k Dunaju

Aj v tomto roku tím NAFTArahumara RUNNERS úspešne zdolal najväčší štafetový beh na Slovensku s názvom Od Tatier k Dunaju. Unikátne bežecké podujatie, s dĺžkou trasy 345km, začínalo v Jasnej v Nízkych Tatrách a cieľ pretekov bol na Tyršovom nábreží v Bratislave.

Beh Od Tatier k Dunaju sa stal prestížnou športovou tradíciou pre zamestnancov NAFTA. Prekonať trasy cez lesy, horské cesty, ale aj ponad vodu či cez centrá miest si vyžaduje veľké úsilie a odhodlanie.

„Účasť na štafetovom behu od Tatier k Dunaju a niekoľko hodín strávených spolu na trati ako jeden tím je pre mňa vždy najkrajší zážitok. Aj v tomto roku sme sa snažili podať čo najlepší výkon. Každý z nás odbehol svoj úsek rýchlejšie, vďaka čomu sme dobehli do cieľa približne o dve hodiny skôr ako sa predpokladalo. Sme vďační za opätovnú podporu zamestnávateľa a veľmi si vážime fantastickú podporu generálneho riaditeľa, ktorý nás prišiel aj tento rok povzbudiť priamo na trať. Uznanie patrí aj najstarším bežcom, ktorí opäť podržali náš tím a v náročnom teréne s teplotami miestami nad 30 stupňov Celzia zdolali desaťkilometrové úseky takým tempom ako väčšina mladších ročníkov,“ zhodnotil Vladimír Lorenc, kapitán tímu NAFTArahumara RUNNERS.

Spoločnosť NAFTA s veľkou radosťou podporuje našich zamestnancov v účasti na rôznych atraktívnych športových podujatiach, ako sú Medlenov chodník, Do práce na bicykli, Od Tatier k Dunaju a pod. Veríme, že našich reprezentantov uvidíme aj v ďalších ročníkoch a budeme sa tešiť, ak tím NAFTArahumara RUNNERS znova doplnia motivovaní a nadšení bežeckí nováčikovia.