Pre študentov

Vieme, že praktické skúsenosti sú pre študentov dôležité, a preto im ponúkame rôzne možnosti, ako našich odborníkov a know-how môžu spoznať už počas štúdia.
 
ODBORNÁ PRAX
Záujemcom ponúkame možnosť absolvovať u nás stredoškolskú alebo vysokoškolskú odbornú prax. 
 
Kontaktovať nás môžete elektronicky na e-mail: kariera@nafta.sk alebo poštou na adrese: NAFTA a.s., oddelenie ĽZ a QPR, Votrubova 1, P.O.BOX 815 05, 815 05 Bratislava 1.
 
SPRACOVANIE ZÁVEREČNÝCH PRÁC
Ak by ste radi vypracovali bakalársku, diplomovú alebo dizertačnú prácu na tému súvisiacu s činnosťou spoločnosti NAFTA, ponúkame Vám u nás príležitosti zamerať sa na rôzne oblasti.
 
Návrh vyhlásených tém diplomových prác nájdete na tomto linku.
 
Pokiaľ ste nenašli vhodnú tému diplomovej práce pre Vás, alebo potrebujete vypracovať bakalársku alebo dizertačnú prácu, neváhajte a kontaktujte nás. Uprednostňujeme žiadosti o vypracovanie záverečných prác, ktoré súvisia s predmetom činnosti alebo vychádzajú z praktických potrieb našej spoločnosti.
V prípade Vášho záujmu o spracovanie akejkoľvek záverečnej práce, kontaktujte nás na e-mail: kariera@nafta.sk alebo poštou na  adrese: NAFTA a.s., oddelenie ĽZ a QPR, Votrubova 1, P.O.BOX 815 05, 815 05 Bratislava 1.
 
V žiadosti uveďte:
  • akú záverečnú prácu chcete u nás vypracovať,
  • akú tému ste si vybrali, prípadne máte vlastný návrh na záverečnú prácu,
  • a doložte Váš profesijný životopis.
Vašu žiadosť starostlivo zvážime. Ak ju posúdime pozitívne, pridelíme Vám konzultanta a zašleme Vám vyjadrenie spolu s informáciami o ďalšom postupe.