Archív noviniek

h2i h2i
24.09.2021
Spoločnosti NAFTA, EP Infrastructure (EPIF), EUSTREAM a RWE Supply & Trading chcú spoločne preskúmať možnosti rozvoja najmodernejších zariadení na výrobu modrého vodíka na východe Slovenska. Za týmto účelom podpísali memorandum o spoločnom postupe. RWE Supply & Trading by mohla odoberať a dovážať vyrobený vodík do Nemecka a na ďalšie kľúčové trhy RWE v západnej Európe.
Viac
HBZS HBZS
23.09.2021
NAFTA patrí medzi európsku špičku pri ťažbe a skladovaní uhľovodíkov, aj v oblasti zabezpečovania bezpečnej prevádzky sond a vrtov a riešenia krízových situácií. Výrazne tomu napomáha aj výcvikové stredisko v Lozorne, vybavené cvičnou sondou a ďalšími unikátnymi zariadeniami pre simuláciu krízových situácií. Výcvikový unikát na Záhorí využívajú záchranári z viacerých sektorov.
Viac
OTKD 2021 OTKD 2021
17.08.2021
Tím spoločnosti NAFTA - NAFTArahumara RUNNERS bol už po siedmykrát súčasťou najväčšieho štafetového behu na Slovensku s názvom od Tatier k Dunaju. Naftársky tím prišiel podporiť priamo na trať aj generálny riaditeľ, Martin Bartošovič, ktorý vyjadril vďaku za aktívne reprezentovanie spoločnosti.
Viac