Archív noviniek

HBZS HBZS
23.09.2021
NAFTA patrí medzi európsku špičku pri ťažbe a skladovaní uhľovodíkov, aj v oblasti zabezpečovania bezpečnej prevádzky sond a vrtov a riešenia krízových situácií. Výrazne tomu napomáha aj výcvikové stredisko v Lozorne, vybavené cvičnou sondou a ďalšími unikátnymi zariadeniami pre simuláciu krízových situácií. Výcvikový unikát na Záhorí využívajú záchranári z viacerých sektorov.
Viac
OTKD 2021 OTKD 2021
17.08.2021
Tím spoločnosti NAFTA - NAFTArahumara RUNNERS bol už po siedmykrát súčasťou najväčšieho štafetového behu na Slovensku s názvom od Tatier k Dunaju. Naftársky tím prišiel podporiť priamo na trať aj generálny riaditeľ, Martin Bartošovič, ktorý vyjadril vďaku za aktívne reprezentovanie spoločnosti.
Viac
Default foto news.jpg Default foto news.jpg
15.07.2021
Slovenské plynárenstvo pristupuje k príprave na prepravu a skladovanie vodíka s plnou vážnosťou. Jedným z výsledkov ich úsilia je výskumno-vývojový projekt H2 Infrastructure (H2I), ktorý uspel v národnom procese výzvy IPCEI (Important Projects of Common European Interest – Dôležité projekty spoločného európskeho záujmu) a ďalej sa pretavil do dvoch konkrétnych projektov v oblasti prepravy (Eustream) a skladovania a distribúcie (NAFTA s SPP-distribúcia).
Viac
News default image News default image
24.06.2021
Medzinárodná energetická spoločnosť NAFTA a.s. dosiahla v roku 2020 zisk po zdanení vo výške 78,5 mil. eur. Uplynulý rok významne ovplyvnila pandémia, ktorá sa podpísala pod bezprecedentný pokles dopytu po rope aj zemnom plyne. Dôležitým míľnikom uplynulého roka bolo ďalšie rozšírenie aktivít spoločnosti NAFTA do Veľkej Británie a upevnenie jej pozície na Ukrajine.
Viac
News default image News default image
17.05.2021
Dnes sme spustili našu novú webstránku, ktorá ukazuje, že inovácie sú nám blízke nielen v našom core business, ale aj v komunikácii. Stavili sme na modernú grafiku a prehľadný dizajn, ale najmä, na zaujímavý obsah.
Viac