Podvod

POZOR NA PODVOD, KTORÝ SA VYDÁVA ZA SPOLOČNOSŤ NAFTA

Milí zákazníci a sledovatelia,

chceme vás upozorniť na podvodnú a nebezpečnú aktivitu, ktorú sme zachytili na sociálnych sieťach. Fejkové profily šíria odkazy na podvodné webové stránky, kde pod názvom "Slovak Nafta" návštevníkov vyzývajú k investovaniu. ⚠️ Upozorňujeme, že tieto profily ani webstránka nemá s našou spoločnosťou nič spoločné a jedná sa o scam. Naša spoločnosť sa od tejto nekalej aktivity dištancuje dôrazne vám odporúčame, aby ste nikomu prostredníctvom tejto stránky neposielali žiadne peniaze alebo osobné údaje. Pokiaľ narazíte na tento profil alebo na podobné podvodné aktivity, prosím, nahláste ich príslušným orgánom.

Ďakujeme vám za vašu dôveru.

S úctou,

Tím Nafta a.s.


Viac
15.08.2022

NAFTA podporuje aj podujatia zamerané na ochranu životného prostredia

Spoločnosť NAFTA pôsobí vo viacerých regiónoch Slovenska. V každej lokalite jej záleží na dobrých vzťahoch či už s majiteľmi pozemkov, dotknutými úradmi alebo miestnymi podnikateľmi. V rámci regiónov jej pôsobenia spravuje sponzoringový program, ktorý je zameraný na podporu miestnych komunít, zeleného rozvoja regiónu a vzdelávania.
Archív noviniek

O nás

profil spoločnosti NAFTA

NAFTA je medzinárodná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti podzemného skladovania zemného plynu a zároveň slovenským lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Spoločnosť aktívne pôsobí v Európe, kde prevádzkuje podzemné zásobníky, realizuje prieskumné a ťažobné činnosti a zúčastňuje sa projektov na skladovanie energie z obnoviteľných zdrojov. Okrem Slovenska je aktívna aj v Českej republike, Nemecku, Veľkej Británii, Rakúsku a na Ukrajine.

Viac
About us background

NAFTA poskytuje rozvoj a technicko – servisné služby pre zásobníky s celkovou skladovacou kapacitou približne 64 TWh.

História spoločnosti