Default foto news.jpg

NAFTA bude aj v roku 2018 súčasťou veľtru E-world Energy & Water v Essene

15.01.2018
Chcete si zabezpečiť svoju pozíciu v energetike aj v tomto dynamickom období? Bol by pre Vás výhodou centrálne umiestnený zásobník plynu s priamym napojením na Virtuálny obchodný bod v Rakúsku?

Spoločnosť NAFTA sa v roku 2018 opätovne zúčastní veľtrhu E-world: Energy & Water, ktorý sa koná v dňoch 6. – 8. 2. 2018 na výstavisku Messe Essen. Radi Vás privítame v našom modernom a priestrannom stánku 2-535, ktorý aj tento rok nájdete v Hale 2.

Podrobnú mapu výstaviska môžete nájsť tu.

Pokiaľ hľadáte experta alebo obchodného zástupcu v podzemnom skladovaní zemného plynu alebo iných oblastiach nášho pôsobenia, dohodnite si stretnutie s členom nášho obchodného tímu. Naši zástupcovia Vám radi poskytnú informácie o našich flexibilných skladovacích produktoch alebo inovatívnych partnerských projektoch. V prípade záujmu o stretnutie, prosím kontaktujte Máriu Šváčovú, +421 917 301 754, Petru Bocmanovú, +421 907 738 675 alebo nás kontaktujte e-mailom na storage@nafta.sk.

NAFTA je moderná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti skladovania a budovania podzemných zásobníkov zemného plynu na Slovensku a zároveň slovenským lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov.
Kombinácia priaznivých geologických podmienok a výhodnej polohy podzemných zásobníkov spoločnosti NAFTA v blízkosti tranzitného systému zásobujúceho susediace krajiny Slovenska, vytvára ideálne predpoklady pre vznik jedného z kľúčových uzlov európskej plynárenskej siete.

Veľtrh E-world: Energy & Water je popredná komunikačná platforma pre energetický priemysel v Európe. Toto podujatie organizuje Messe Essen GmbH za účelom podporiť a preskúmať nové možnosti v energetickom priemysle. Trojdňový veľtrh zahŕňa odborné diskusie a mnoho nových podnetov o najnovších trendoch v oblasti.

hall_plan essen.jpg hall_plan essen.jpg

Viac
24.06.2021

Napriek zložitému pandemickému roku NAFTA pokračovala v medzinárodnej expanzii

Medzinárodná energetická spoločnosť NAFTA a.s. dosiahla v roku 2020 zisk po zdanení vo výške 78,5 mil. eur. Uplynulý rok významne ovplyvnila pandémia, ktorá sa podpísala pod bezprecedentný pokles dopytu po rope aj zemnom plyne. Dôležitým míľnikom uplynulého roka bolo ďalšie rozšírenie aktivít spoločnosti NAFTA do Veľkej Británie a upevnenie jej pozície na Ukrajine.
17.05.2021

Vitajte na novej webovej stránke spoločnosti NAFTA

Dnes sme spustili našu novú webstránku, ktorá ukazuje, že inovácie sú nám blízke nielen v našom core business, ale aj v komunikácii. Stavili sme na modernú grafiku a prehľadný dizajn, ale najmä, na zaujímavý obsah.
Archív noviniek

O nás

profil spoločnosti NAFTA

NAFTA je medzinárodná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti podzemného skladovania zemného plynu a zároveň slovenským lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Spoločnosť aktívne pôsobí v Európe, kde prevádzkuje podzemné zásobníky, realizuje prieskumné a ťažobné činnosti a zúčastňuje sa projektov na skladovanie energie z obnoviteľných zdrojov. Okrem Slovenska je aktívna aj v Českej republike, Nemecku, Veľkej Británii, Rakúsku a na Ukrajine.

Viac

NAFTA poskytuje rozvoj a technicko – servisné služby pre zásobníky s celkovou skladovacou kapacitou približne 64 TWh.

História spoločnosti