Essen 2020

NAFTA sa zúčastní energetického veľtrhu v Essene

26.05.2022
Chcete si zabezpečiť svoju pozíciu v energetike aj v tomto dynamickom období? Bol by pre Vás výhodou centrálne umiestnený zásobník zemného plynu s priamym napojením na Virtuálny obchodný bod v Rakúsku?

Spoločnosť NAFTA sa opäť predstaví na najvýznamnejšom energetickom veľtrhu v Európe E-world energy & water, ktorý sa bude konať v dňoch 21. – 23.6.2022 na výstavisku Messe Essen. Radi Vás privítame v našom modernom stánku 2-138 s priateľskou atmosférou. Aj tento rok nás nájdete v Hale 2.

Podrobnú mapu výstaviska môžete nájsť tu.

Pokiaľ hľadáte experta či obchodného zástupcu v podzemnom skladovaní zemného plynu alebo iných oblastiach nášho pôsobenia, dohodnite si stretnutie s členom nášho obchodného tímu. Zástupcovia spoločnosti NAFTA Vám radi poskytnú informácie o našich flexibilných skladovacích produktoch alebo inovatívnych partnerských projektoch. V prípade záujmu o stretnutie, prosím Petru Bocmanovú, +421 907 738 675 alebo nás kontaktujte e-mailom na storage@nafta.sk.

NAFTA je medzinárodná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti skladovania a budovania podzemných zásobníkov zemného plynu na Slovensku a zároveň slovenským lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Spoločnosť aktívne pôsobí v krajinách strednej Európy a v súčasnosti je prítomná okrem Slovenska aj v Českej republike, Nemecku, Rakúsku a na Ukrajine. Vo viacerých krajinách prevádzkuje podzemné zásobníky, realizuje prieskumné činnosti a zúčastňujesa projektov na skladovanie energie z obnoviteľných zdrojov. S celkovou skladovacou kapacitou približne 60 TWh sme v pozícií 6. najväčšieho prevádzkovateľa zásobníkov plynu v Európe.

Veľtrh E-world: Energy & Water je popredná komunikačná platforma pre energetický priemysel v Európe. Toto podujatie organizuje Messe Essen GmbH za účelom podporiť a preskúmať nové možnosti v energetickom priemysle. Trojdňový veľtrh zahŕňa odborné diskusie a mnoho nových podnetov o najnovších trendoch v oblasti.


Viac
Archív noviniek

O nás

profil spoločnosti NAFTA

NAFTA je medzinárodná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti podzemného skladovania zemného plynu a zároveň slovenským lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Spoločnosť aktívne pôsobí v Európe, kde prevádzkuje podzemné zásobníky, realizuje prieskumné a ťažobné činnosti a zúčastňuje sa projektov na skladovanie energie z obnoviteľných zdrojov. Okrem Slovenska je aktívna aj v Českej republike, Nemecku, Veľkej Británii, Rakúsku a na Ukrajine.

Viac

NAFTA poskytuje rozvoj a technicko – servisné služby pre zásobníky s celkovou skladovacou kapacitou približne 64 TWh.

História spoločnosti