
Spoločnosť NAFTA účastníkom veľtrhu E-world energy & water
Svoje portfólio inovatívnych produktov a služieb na veľtrhu predstavilo rekordných 780 vystavovateľov. Veľtrh privítal 25 000 návštevníkov z 26 krajín. Každým rokom podujatie, v oblasti energetického priemyslu, pritiahne značný záujem a veľký počet nových zahraničných firiem. Odborný veľtrh E-world energy & water tradične potvrdil svoje postavenie najdôležitejšieho európskeho veľtrhu v energetickom priemysle. Na medzinárodnom podujatí sa tento rok NAFTA predstavila na overenom mieste, v Hale 2 ale s novým konceptom stánku. Vystavovateľov a účastníkov podujatia zaujala novovytvorená kompozícia stánku a jeho moderné prevedenie. Naši zástupcovia sa v príjemnom a neformálnom prostredí veľtrhu stretli s existujúcimi aj potenciálnymi zákazníkmi. Prezentovali informácie záujemcom, ktorí prejavili záujem o našu činnosť. Témy sa týkali hlavne našich rozvojových projektov a ponuky inovatívnych produktov.
Aj 19. ročník veľtrhu E-world energy & water sa osvedčil ako profesionálne podujatie s veľkým potenciálom na prehlbovanie obchodných vzťahov, získavanie nových obchodných príležitostí a na stretnutia s odborníkmi v energetickom priemysle.
NAFTA je moderná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti skladovania a budovania podzemných zásobníkov zemného plynu na Slovensku a zároveň slovenským lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Kombinácia priaznivých geologických podmienok a výhodnej polohy podzemných zásobníkov spoločnosti NAFTA v blízkosti tranzitného systému zásobujúceho susediace krajiny Slovenska, vytvára ideálne predpoklady pre vznik jedného z kľúčových uzlov európskej plynárenskej siete.
Veľtrh E-world energy & water je najvýznamnejší veľtrh pre energetický priemysel v Európe s každoročným nárastom medzinárodného záujmu o toto odborné podujatie. Organizátorom podujatia je Messe Essen GmbH a con|energy ag za účelom podporiť a preskúmať nové možnosti v energetickom priemysle. Trojdňový veľtrh zahŕňa odborné diskusie, výmenu know how a získanie nových podnetov o najnovších trendoch v oblasti.
O nás
profil spoločnosti NAFTA
NAFTA is an international company with extensive experience in natural gas storage and underground facility development in Slovakia. It is also Slovakia’s leader in exploration of hydrocarbons. In Europe, the company actively operates gas storage facilities, produces hydrocarbons and participates in renewable energy storage projects. In addition to Slovakia, the company is present in the Czech Republic, Germany, Great Britain, Austria, and Ukraine.
Viac
NAFTA poskytuje rozvoj a technicko – servisné služby pre zásobníky s celkovou skladovacou kapacitou približne 64 TWh.
História spoločnosti