News default image

Vitajte na novej webovej stránke spoločnosti NAFTA

17.05.2021
Dnes sme spustili našu novú webstránku, ktorá ukazuje, že inovácie sú nám blízke nielen v našom core business, ale aj v komunikácii. Stavili sme na modernú grafiku a prehľadný dizajn, ale najmä, na zaujímavý obsah.

Do sveta našich medzinárodných aktivít vás hneď z titulnej stránky prenesie interaktívna mapa Európy s vyznačenými krajinami, v ktorých naša spoločnosť pôsobí. Pri bližšom pohľade do jednotlivých krajín sa v sprievodnej grafike dozviete, ktoré z našich kľúčových činností v danej krajine realizujeme.

Pokiaľ sa zaujímate o dianie na plynárenskom trhu a aktivity našej spoločnosti, odporúčame vám sledovať sekciu Novinky, kde nájdete vždy aktuálne informácie. Zaujímavé informácie ku kľúčovým činnostiam spoločnosti NAFTA a k jej medzinárodným aktivitám nájdete v sekcii Skladovanie plynuPrieskum a ťažba. Dôležitou súčasťou webstránky je aj Zákaznícka zóna a bližší prehľad ponúkaných Skladovacích služieb pre našich zákazníkov.

Informácie na novej webstránke sme doplnili aj o prehľad našich kľúčových inovatívnych projektov v oblasti zelenej energie a o ponuku podporných služieb v oblasti podzemných zásobníkov zemného plynupodporných služieb v oblasti prieskumu a ťažby.

Zodpovedné podnikanie tvorí neoddeliteľnú súčasť života našej spoločnosti, a práve preto sme tejto téme venovali samostatnú sekciu Spoločenská zodpovednosť, kde sa okrem iného dozviete viac aj o nových oblastiach podpory komunít, kde pôsobíme. Viac informácii o týchto projektoch sme sústredili do časti Podporujeme. Samozrejme nechýba ani sekcia Kariéra, kde pravidelne aktualizujeme voľné pracovné pozície.

Budeme veľmi radi, ak si na našom novom webe nájdete zaujímavé a užitočné informácie.


Viac
Archív noviniek

O nás

profil spoločnosti NAFTA

NAFTA je medzinárodná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti podzemného skladovania zemného plynu a zároveň slovenským lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Spoločnosť aktívne pôsobí v Európe, kde prevádzkuje podzemné zásobníky, realizuje prieskumné a ťažobné činnosti a zúčastňuje sa projektov na skladovanie energie z obnoviteľných zdrojov. Okrem Slovenska je aktívna aj v Českej republike, Nemecku, Veľkej Británii, Rakúsku a na Ukrajine.

Viac

NAFTA poskytuje rozvoj a technicko – servisné služby pre zásobníky s celkovou skladovacou kapacitou približne 64 TWh.

História spoločnosti