News default image

Vitajte na novej webovej stránke spoločnosti NAFTA

17.05.2021
Dnes sme spustili našu novú webstránku, ktorá ukazuje, že inovácie sú nám blízke nielen v našom core business, ale aj v komunikácii. Stavili sme na modernú grafiku a prehľadný dizajn, ale najmä, na zaujímavý obsah.

Do sveta našich medzinárodných aktivít vás hneď z titulnej stránky prenesie interaktívna mapa Európy s vyznačenými krajinami, v ktorých naša spoločnosť pôsobí. Pri bližšom pohľade do jednotlivých krajín sa v sprievodnej grafike dozviete, ktoré z našich kľúčových činností v danej krajine realizujeme.

Pokiaľ sa zaujímate o dianie na plynárenskom trhu a aktivity našej spoločnosti, odporúčame vám sledovať sekciu Novinky, kde nájdete vždy aktuálne informácie. Zaujímavé informácie ku kľúčovým činnostiam spoločnosti NAFTA a k jej medzinárodným aktivitám nájdete v sekcii Skladovanie plynuPrieskum a ťažba. Dôležitou súčasťou webstránky je aj Zákaznícka zóna a bližší prehľad ponúkaných Skladovacích služieb pre našich zákazníkov.

Informácie na novej webstránke sme doplnili aj o prehľad našich kľúčových inovatívnych projektov v oblasti zelenej energie a o ponuku podporných služieb v oblasti podzemných zásobníkov zemného plynupodporných služieb v oblasti prieskumu a ťažby.

Zodpovedné podnikanie tvorí neoddeliteľnú súčasť života našej spoločnosti, a práve preto sme tejto téme venovali samostatnú sekciu Spoločenská zodpovednosť, kde sa okrem iného dozviete viac aj o nových oblastiach podpory komunít, kde pôsobíme. Viac informácii o týchto projektoch sme sústredili do časti Podporujeme. Samozrejme nechýba ani sekcia Kariéra, kde pravidelne aktualizujeme voľné pracovné pozície.

Budeme veľmi radi, ak si na našom novom webe nájdete zaujímavé a užitočné informácie.


Viac
24.06.2021

Napriek zložitému pandemickému roku NAFTA pokračovala v medzinárodnej expanzii

Medzinárodná energetická spoločnosť NAFTA a.s. dosiahla v roku 2020 zisk po zdanení vo výške 78,5 mil. eur. Uplynulý rok významne ovplyvnila pandémia, ktorá sa podpísala pod bezprecedentný pokles dopytu po rope aj zemnom plyne. Dôležitým míľnikom uplynulého roka bolo ďalšie rozšírenie aktivít spoločnosti NAFTA do Veľkej Británie a upevnenie jej pozície na Ukrajine.
17.05.2021

Vitajte na novej webovej stránke spoločnosti NAFTA

Dnes sme spustili našu novú webstránku, ktorá ukazuje, že inovácie sú nám blízke nielen v našom core business, ale aj v komunikácii. Stavili sme na modernú grafiku a prehľadný dizajn, ale najmä, na zaujímavý obsah.
Archív noviniek

O nás

profil spoločnosti NAFTA

NAFTA je medzinárodná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti podzemného skladovania zemného plynu a zároveň slovenským lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Spoločnosť aktívne pôsobí v Európe, kde prevádzkuje podzemné zásobníky, realizuje prieskumné a ťažobné činnosti a zúčastňuje sa projektov na skladovanie energie z obnoviteľných zdrojov. Okrem Slovenska je aktívna aj v Českej republike, Nemecku, Veľkej Británii, Rakúsku a na Ukrajine.

Viac

NAFTA poskytuje rozvoj a technicko – servisné služby pre zásobníky s celkovou skladovacou kapacitou približne 64 TWh.

História spoločnosti